UWAGA!

Od 25 maja 2018 r. organem właściwym w zakresie ochrony danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Nowa strona internetowa urzędu jest dostępna pod adresem: www.uodo.gov.pl.

Materiały zamieszczone na stronie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) dostępnej pod adresem www.giodo.gov.pl mają charakter archiwalny.

POZOSTAŃ NA STRONIE ARCHIWALNEJ (GIODO)

Informacje ogólne

Metadane
Podmiot udostępniający: Zespół Rzecznika Prasowego Biura GIODO
Wytworzył informację: Małgorzata Kałużyńska-Jasak 2012-11-12
Wprowadził‚ informację: Rafał Kreusch 2012-11-12 13:29:50
Ostatnio modyfikował: Rafał Kreusch 2013-11-28 12:56:59

Jest to przedsięwzięcie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, które ma umożliwić osobom zainteresowanym problematyką ochrony danych osobowych udział w specjalistycznych konferencjach, szkoleniach oraz dyskusjach, które odbywać się będą blisko ich miejsca zamieszkania.
Pomysł organizacji Dni Otwartych GIODO, które odbywałyby się w różnych miejscach w Polsce, to odpowiedź na potrzeby edukacyjno-informacyjne zgłaszane przez wiele podmiotów zajmujących się ochroną danych osobowych. Jednocześnie stanowi on nawiązanie do cieszącego się zawsze dużym zainteresowaniem Dnia Otwartego w Biurze GIODO, który co roku jest organizowany w Warszawie w związku z obchodami Dnia Ochrony Danych Osobowych.
Zorganizowanie podobnej imprezy poza miejscem siedziby Biura GIODO umożliwi uczestnictwo w niej znacznie większej liczbie osób, które niejednokrotnie wskazują, że większość konferencji eksperckich i szkoleń z dziedziny ochrony danych osobowych odbywa się w Warszawie.
Dr Wojciech Rafał Wiewiórowski, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO), uwzględniając te uwagi postanowił, że Dni Otwarte GIODO będą się odbywały w różnych miejscach w Polsce.

Ostatnie aktualności